Notatnik

Grzegórzki Park - nowa inwestycja w sercu Krakowa!

Biuro sprzedaży w nowej lokalizacji
Aleja Pokoju 18
Biurowiec Fabryczna Office Park

Tel.: 12 411 12 00
E-mail: info@grzegorzkipark.pl


INTER-BUD DeveloperGrupa INTER-BUD to doświadczony deweloper, od ponad 30 lat realizujący inwestycje na rynku małopolskim. Pasja tworzenia, wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy – wszystko to sprawia, że stale się rozwijamy i podnosimy jakość swoich usług. Dbałość o detal, formę architektoniczną oraz wspólną przestrzeń to cechy rozpoznawcze naszych inwestycji.

Nagrody

Dowodem jakości i rzetelności firmy INTER-BUD jest tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, który zdobyliśmy już sześciokrotnie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która otrzymała nagrody we wszystkich edycjach konkursu, w których startowała. W 2014 roku, tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i Nagrodę Specjalną Złotego Sokoła otrzymaliśmy za prestiżową inwestycję Grzegórzki Park. W 2018 roku Sąd Konkursowy wyróżnił nas kolejną nagrodą specjalną Złotego Sokoła.

Sąd Konkursowy, uzasadniając swój werdykt oparł się na tym, iż firma Inter-Bud:

  • konsekwentne utrzymuje dobry wizerunek firmy deweloperskiej
  • realizuje inwestycję stanowiącą wypełnienie postindustrialnego kwartału śródmiejskiego, wyróżniającą się efektownym założeniem urbanistycznym i wysokim standardem architektury
  • urzeczywistnia bogaty program usługowy o charakterze ogólnodostępnej przestrzeni publicznej, wyposażonej w efektowne elementy małej architektury i zieleni

Co robimy:

Każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji budowlanej może liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony. Nasza działalność obejmuje:

  • zakupy gruntów
  • projektowanie budynków i mieszkań w oparciu o własne biuro projektowe
  • realizacja inwestycji budowlanych
  • administracja budynków i zarządzanie nieruchomościami
  • sprzedaż domów i mieszkań

Doświadczenie - zrealizowane inwestycje

Jesteśmy jednym z liderów rynku deweloperskiego w Krakowie. Na przestrzeni prawie 30 lat działalności wybudowaliśmy i przekazaliśmy ponad 4 tysiące mieszkań i apartamentów, 6 dużych, znanych osiedli mieszkaniowych i 4 osiedla domów jednorodzinnych. Przykładamy duże znaczenie do lokalizacji, które zawsze mają charakter wyjątkowy i prestiżowy.

Nasze osiedla wyposażone są w kompleksową infrastrukturę społeczną i oferują szeroki wachlarz usług – funkcjonują w nich obiekty rekreacyjne, handlowe i medyczne. Pełne są znakomicie urządzonej zieleni i miejsc do wypoczynku. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa swoich inwestycji, które mają całodobowy monitoring oraz ochronę.

Polityka jakości

W trakcie realizacji każdej inwestycji INTER-BUD Developer stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.